MansDarbs
« Uz sākumu  
MansDarbs.lv
border1border2border3 reklama3
  Uzņēmuma lietotāja profils


Iespējas portālā
» Vakances BEZMAKSAS ievietošana
» Karstās vakances ievietošana
» Karstās vakances EXTRA ievietošana
» Vakances publicēšana svešvalodā
» Vakances publicēšana daudzdzīvokļu namos Rīgā un karstā vakance portālā
» Vakances publicēšana laikrakstā 5MIN un karstā vakance portālā
» Banneru reklāma portālā
» Uzņēmuma vizītkarte
Pakalpojumi
» Pakalpojumi
Informācija par darba meklētājiem
» Darba meklētāju sludinājumi
» CV datu bāze
» Pa Amatiem
Likumdošana
» Jaunākais likumdošanā
» Likumi
» Normatīvie akti
Noderīgi raksti
» Darbinieku atlase
» Darbinieku motivācija
» Konfliktsituācijas
» Darba ikdiena
e-ziņas darba devējiemDarba meklētāju sludinājumi
cepis0303@inbox.lv | +37120331880 | Janis |
Labdien vēršos pie visiem darba devējiem. Šobrīd esmu aktīvos darba meklējums Latvijā. Daudz savus dzives gadus esmu strādajis arzemēs. Bet šobrid vēlos atrast darbu lv. Esmu ievietojis arī sacu CV lai jums rastos lielāks iespaids ko esmu darījis un ko vēl nēēsmu izmēģinājis. Esmu aktīvs,atraktīvs ir arī sava galva uz pleciem. Esmu gatavs izskatīt praktiski jebkuru darba piedāvājumu. Butu labi ja darbs butu ar karjeras izaugsmēm jo zinu kad esmu vienmer gatavs mācīties ko jaunu un iet uz priekšu. Paldies
Sludinājums spēkā līdz 16-03-2015
aguce18@inbox.lv | +37128708618 | sandis skrimblis
veicu visa veida ieksdarbus .dzivoklu remontus sakot ar gridam beidzot ar griestiem,stradaju viens.varbut arii riga .pats dzivoju plavinas izskatisu visus piedavajumus
Sludinājums spēkā līdz 15-03-2015
ivarsbaum1975@inbox.lv | +37126157340
Meklēju autovadītaja darbu,ir BE,CE,D1E,kategorijas,95 kods,hidromanipulatora apliecība.Man 39g,ir savs auto.
Sludinājums spēkā līdz 15-03-2015
kristiane0117@inbox.lv | +37126675123 | Kristiāna
Meklēju darbu, sestdienas, svētdienās. Ir B kategorijas tiesības, esmu no Jēkabpils- Koknese. Darbadienās mācos, mācos 12. klasē. Darbs vajadzīgs, lai varētu iekrāt naudiņu, tālākām mācībām! Esmu pieredzējusi aukle, esmu izgājusi Samāriešu kursus, varu apgūt ātri doto darbu, ja neprotu tad cenšos un daru uz visu maksimālo! Ļoti patīk palīdzēt cilvēkiem!
Sludinājums spēkā līdz 11-03-2015
lance@tvnet.lv | +37129993949
Vēlos atrast darbu Jēkabpilī,kas saistīts ar tirdzniecību,tirdzniecības pārstāve,aģents,administrātore,pārdevēja/kasiere/konsultante.Ir pieredze gan apģērbu,apavu veikalā,gan sadzīves ķīmijas veikalā Drogas un esmu strādājusi sezonas darbu par merčendaizeri.Kopumā darba pieredze ir 10 gadi.Paldies,izskatīšu arī citus darba pievādājumus(izņemot intīmpakalpojumus un AVON utml.)
Sludinājums spēkā līdz 09-03-2015
infogriida@inbox.lv | +37125452515
Mēs restaurējam visa veida masīvkoka grīdas- slīpējam, lakojam un eļļojam. Garantējam kvalitātīvu darba rezultātu. Izbraucam pa visu Latviju, un citām Baltijas valstīm. Sīkāka informācija pa tālr. 25452515 vai infogriida@inbox.lv
Sludinājums spēkā līdz 08-03-2015
edgarsa77@inbox.lv | +37127743328
Veidoju visu, kas saistās ar 3D grafiku: interjers, eksterjers, studijas renderi, papildus realitātes montāža (3ds Max), visāda veida simulācijas, rasējumi inženierprogrammās (Solidworks, Inventor, Solidedge, AutoCAD). Darboties spēju pārsvarā ar jebkuru 3d programmu. Varu konsultēt ar apmācību. Vēlams pilna laika gabaldarbs.
Sludinājums spēkā līdz 05-03-2015
jekaterina.kondratovica@gmail.com | +37120520582 | Екатерина |
Ищу работу, в которой могла бы применить свои знания и навыки получить новый опыт и знания. В прошлом году я закончила обучение по программе Общественные отношения и реклама в Латвийском Бизнес Колледже. В январе я заканчиваю обучение в школе журналистики. Мой родной язык русский. Также я владею латышским и английским языком, который в большей степени выучила, когда жила несколько лет в Ирландии и Англии. У меня есть опыт работы в интернациональном, большом коллективе, легко иду на контакт и умею работать как самостоятельно, так и в команде. Я ответственная, исполнительная, пунктуальная, с чувством юмора. :) Я открыта для нового опыта и знаний. Быстро овладеваю новой информацией. По запросу могу выслать своё резюме. Распространение косметики, call-центры, заработок в интернете не интересуют.
Sludinājums spēkā līdz 05-03-2015
andris.veliks@gmail.com | +37129196580 | Andris Veliks |
Meklēju darbu direktora, menedžera, tirdzniecības vadītāja, pārdošanas vadītāja, klientu vadītāja, struktūrvienības vadītāja amatā. Esmu ieguvis profesionālo maģistra grādu valsts pārvaldē un iestāžu, uzņēmumu vadītāja kvalifikāciju, kā arī bakalaura grādu vadības zinībās ar specializāciju „Starptautiskais bizness”. Piecus gadus esmu bijis Zviedrijas firmas “Zenit International” AB meitas uzņēmuma SIA “Zenit” nodaļas vadītājs. Pienākumos - tirdzniecības vadība. Četrus gadus – SIA „Vincents” Tirdzniecības (nodaļu) vadītājs Tirdzniecības centrā „CENTREX”. Amata pienākumos – tirdzniecības vadība. Strādājis aktīvajā pārdošanā „HERBALIFE” sistēmā. Darbojies gan metālu biznesā, gan drukas iekārtu pilna servisa biznesā, gan mediju biznesā. Radīta ievērojama esošo un potenciālo klientu datubāze. Esmu veidojis reklāmas kampaņas uzņēmumiem, darbojies Google Adwords pakalpojumu pārdevēja - konsultanta amatā. Pārstāvēju mediju grupu „Infomedia”. Iepazīstot potenciālā darbdevēja uzņēmuma koncepciju, zinot savas iespējas un pieredzi tirdzniecības vadītāja amatā, uzskatu, ka varu sekmēt uzņēmuma piedāvāto preču, pakalpojuma noietu, kā arī izveidot, uzturēt pastāvīgu sadarbību ar klientu auditoriju, paaugstināt uzņēmuma produkta un paša uzņēmuma konkurētspēju. Ņemot vērā darba pieredzi un izglītību, orientējos dažādos jautājumos, spēju saskatīt cēloņsakarības un izdarīt secinājumus. Man piemīt atbildības sajūta, precizitāte un spēja patstāvīgi organizēt savu un padoto darbu. Protu strādāt komandā dinamiskā vidē. Man piemīt prasme piedāvāt risinājumus sarežģītās un nestandarta situācijās.
Sludinājums spēkā līdz 04-03-2015
r_arajs@tvnet.lv | +37128302083
Auklīte ar daudzgadēju pieredzi meklē darbu Ogrē vai Ikšķilē. Ir plaša pieredze auklītes- pirmsskolas audzinātājas darbā un zināšanas bērnu psiholoģijā. Labi saprotos ar ikviena vecuma bērniem. Spēju ievērot vecāku prasības. Labprāt tikšos pārrunās, lai detalizētāk iepazīstinātu ar savu pieredzi un zināšanām. P.S. Ja nepieciešams, ir iespēja jebkurā laikā pieskatīt bērnu- ne tikai pa dienu, bet arī pa nakti.
Sludinājums spēkā līdz 28-02-2015
 
1 - 10 (26) | Nākamā lapa »
Aptauja
Kā uzlabojusies Jūsu situācija darba tirgū salīdzinājumā ar krīzes sākumu?
 Uzlabojusies
 Neuzlabojusies
 Bez izmaiņām

  design_files_r

Ir jautājumi, ierosinājumi un sadarbības piedāvājumi?

info@mansdarbs.lv
 
 
on-line.lv Top.LV Latvijas Reitingi