MansDarbs
« Uz sākumu  
MansDarbs.lv
border1border2border3 reklama3
  Uzņēmuma lietotāja profils


Iespējas portālā
» Vakances BEZMAKSAS ievietošana
» Karstās vakances ievietošana
» Karstās vakances EXTRA ievietošana
» Vakances publicēšana svešvalodā
» Vakances publicēšana daudzdzīvokļu namos Rīgā un karstā vakance portālā
» Vakances publicēšana laikrakstā 5MIN un karstā vakance portālā
» Banneru reklāma portālā
» Uzņēmuma vizītkarte
Pakalpojumi
» Pakalpojumi
Informācija par darba meklētājiem
» Darba meklētāju sludinājumi
» CV datu bāze
» Pa Amatiem
Likumdošana
» Jaunākais likumdošanā
» Likumi
» Normatīvie akti
Noderīgi raksti
» Darbinieku atlase
» Darbinieku motivācija
» Konfliktsituācijas
» Darba ikdiena
e-ziņas darba devējiemDarba meklētāju sludinājumi
evitavilka18@gmail.com | +37127579226
Meklēju darbu uz nepilnu slodzi slimnīcā. Esmu medicīnas studente. Ir neliela pieredze aprūpētājas un medicīnas māsas palīga specialitātē. Izskatīšu jebkuru darba piedāvājumu - arī ārpus medicīnas specialitātes. Darbu meklēju vairāk ar septembra mēnesi. Būtu ļoti labi,ja darbu varētu apvienot ar studijām. Ātri mācos, esmu komunikabla un spēju strādāt komandā.
Sludinājums spēkā līdz 07-10-2014
nikolajsdidiks@gmail.com | +37128462385 | Nikolajs Didiks |
Labdien. Mekleju darbu Z/s, esmu jauns fiziski stiprs puisi kurs velas stradat lauku darbus. Ir pieredze tamlidziga darba. Atri macos jebkadus lauku darbus,darbs nebiede vienmer keros tam klat ar pilnu nopietnibu. Alkoholu nelietoju tas ir sajas dienas retums cilvekam kurs velas stradat lauku darbus. Velams ar labiekartotu dzives vietu,istabu vai vienistabas dz. Esmu kartigs,godigs,atbildigs. Tiks izskatiti visi piedavajumi,stradat esmu gatavs jebkura jums velama laika un jebkura latvijas puse vai pat arzemes ja bus piedavajumi. Zvanit jebkura laika vai rakstiet e-pasta. Paldies ka pieversat sim sludinajumam uzmanibu. Jauku dienu.
Sludinājums spēkā līdz 06-10-2014
ikssplus@inbox.lv | +37128742969
Steidzami mekleju paligstradnieka darbu Cesis.Varu kaut tulit ari saskaldit un sakramet malku vai ari veikt citus darbus.Zvaniet tulit.
Sludinājums spēkā līdz 04-10-2014
dizains@jkdizains.lv | +37129681893 | Jānis Krastiņš |
LV - Izstrādāju web-dizainu sākot no paša dizaina, līdz pat uzstādīšanai uz servera. Piedāvāju arī serveri, daudzfunkcionāls ar papildus instrumentiem, kuri atvieglo mājaslapas rediģēšanu un informācijas maiņu. Papildus izstrādāju logotipus, vizītkartes un banerus, varu arī plakātus. RUS - Разрабатываю веб-дизайна, начиная от проектирования, до установки на сервере. Я предлагаю сервер, многофункционального c дополнительными инструментами, которые облегчают редактирование информацией. Дополнительно разрабатываю логотипы, визитки и баннеры могут также плакаты.
Sludinājums spēkā līdz 02-10-2014
falko4@inbox.lv | +37120392913 |
mekleju darbu.Vēlams par tirzniecibas aģenti Madonas nov.Ir maza pieredze precu izplatīšanā.
Sludinājums spēkā līdz 27-09-2014
puzika@inbox.lv | +37122836856 | Nataļja Vjatere
Mēklēju darbu. Fasētāja,śķirotāja,iesaiņotāja.Man ir 37 gadi. Ļoti patik strādāt ar rokam. Daru to atri un akurati.
Sludinājums spēkā līdz 26-09-2014
andris.veliks@gmail.com | +37129196580 | Andris Veliks |
Meklēju darbu direktora, menedžera, tirdzniecības vadītāja, pārdošanas vadītāja, klientu vadītāja, struktūrvienības vadītāja amatā. Piecus gadus esmu bijis Zviedrijas firmas “Zenit International” AB meitas uzņēmuma SIA “Zenit” nodaļas vadītājs. Pienākumos - tirdzniecības vadība. Četrus gadus – SIA „Vincents” Tirdzniecības (nodaļu) vadītājs Tirdzniecības centrā „CENTREX”. Amata pienākumos – tirdzniecības vadība. Strādājis aktīvajā pārdošanā „HERBALIFE” sistēmā. Darbojies gan metālu biznesā, gan drukas iekārtu pilna servisa biznesā, gan mediju biznesā. Radīta ievērojama esošo un potenciālo klientu datubāze. Esmu veidojis reklāmas kampaņas uzņēmumiem, darbojies Google Adwords pakalpojumu pārdevēja - konsultanta amatā. Pārstāvēju mediju grupu „Infomedia”. Iepazīstot potenciālā darbdevēja uzņēmuma koncepciju, zinot savas iespējas un pieredzi tirdzniecības vadītāja amatā, uzskatu, ka varu sekmēt uzņēmuma piedāvāto preču, pakalpojuma noietu, kā arī izveidot, uzturēt pastāvīgu sadarbību ar klientu auditoriju, paaugstināt uzņēmuma produkta un paša uzņēmuma konkurētspēju. Ņemot vērā darba pieredzi un izglītību, orientējos dažādos jautājumos, spēju saskatīt cēloņsakarības un izdarīt secinājumus. Man piemīt atbildības sajūta, precizitāte un spēja patstāvīgi organizēt savu un padoto darbu. Protu strādāt komandā dinamiskā vidē. Man piemīt prasme piedāvāt risinājumus sarežģītās un nestandarta situācijās.
Sludinājums spēkā līdz 23-09-2014
madliena17@inbox.lv | +37127807934 | inguss iljins
jauns virietis steisdzami mekle darbu laukos uz ilgu sadarbibu ar dzivosanu uz vietas ir pieredze slauksana lopkopiba pieredze pie visiem lopiem darzkopiba majsaimnieciba velams tikaj bauskas novados vaj ta rajonos.
Sludinājums spēkā līdz 16-09-2014
avenes.50@inbox.lv | +37120659205 | inga krilova
aprupetaja 50 gadi. nobauskas novada .mekle darbu. ir sertifikats. varu stradat par aukliti.
Sludinājums spēkā līdz 15-09-2014
snowberryrain@gmail.com | +37128627633
Pasniedzu privātstundas angļu valodā. Piedāvāju individuālu darbu un metodes, lai uzlabotu kopējās valodas zināšanas un varētu brīvi lietot angļu valodu gan rakstiski, gan mutiski. Pasniedzu arī biznesa angļu valodu, tomēr īpaši patīk pasniegt tieši sarunvalodas stundas. Esmu Moderno Valodu un Biznesa pēdējā kursa studente ar 3 gadu pieredzi privātstundu pasniegšanā, kas studējusi un strādājusi arī UK un Francijā. Par cenu un vietu varam vienoties telefoniski vai pa e-pastu
Sludinājums spēkā līdz 10-09-2014
 
1 - 10 (14) | Nākamā lapa »
Aptauja
Kā uzlabojusies Jūsu situācija darba tirgū salīdzinājumā ar krīzes sākumu?
 Uzlabojusies
 Neuzlabojusies
 Bez izmaiņām

  design_files_r

Ir jautājumi, ierosinājumi un sadarbības piedāvājumi?

info@mansdarbs.lv
 
 
on-line.lv Top.LV Latvijas Reitingi